NEVAGEN'E HOŞGELDİNİZ

Önceliğimiz insan hayatı.

Nevagen olarak kurulduğumuz 2014 senesinden bir biyoteknoloji ve sağlık alanlarında hizmet sunan ve değer üreten bir firmayız.

NEVAGEN olarak, geniş ürün yelpazesi ve ileri moleküler genetik ve sitogenetik uygulamalarında cihaz ve sarf malzeme satış, satış sonrası destek, müşteri memnuniyeti ve tecrübe desteğiyle her zaman yanınızda hissedeceğiniz çözüm ortağınızdır.

NEVAGEN olarak, insan hayatının önemi ve değeri öncelikli kaygımız olduğundan dolayı, uluslararası markaların, en ileri teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve sistemleri ile güvenilir teşhis ve tedavi imkânları sunarak ülkemizde sağlık hizmetlerinin kalitesinin artırılmasına ve gelişimine katkıda bulunmaktadır.

NEVAGEN, sağlık sektöründeki tecrübesinin avantajıyla, sektörde dünya üzerindeki teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek, teknolojiye en büyük yatırımı yapan dünya lideri firmaların yüksek kalite standartlarında üretilen, yenilikçi, özel isteklere cevap verebilen sistem ve cihazlarını Türkiye’ye getirmenin yanı sıra, müşterilerinin ulusal ve uluslararası teknolojik koşullarda çeşitlilik gösteren gereksinim ve beklentilerinin üzerinde güvenilir ürünler sunmaktadır.

NEVAGEN, Moleküler Genetik (İnsan Genetiği, Hızlı Prenatal Tanı, Farmakogenetik, Moleküler Onkoloji/Hematoloji, Moleküler Patoloji), Moleküler Mikrobiyoloji, Adli Tıp, İmmunoloji alanlarındaki ürünleri, verdiği hizmet kalitesiyle, sektörde tercih edilen olmayı hedeflemektedir.

EKİBİMİZ

146

Tamamlanan Proje

146

Tamamlanan Proje

146

Tamamlanan Proje

146

Tamamlanan Proje

Bir sonraki projenizde birlikte çalışalım

Sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Bir sonraki projeniz için tanışalım.